Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
18% попуст

Olympia

Synthesis конзолна шоља

Шифра: 0906195 + 0906196

16,500.00МКД 13,500.00МКД

10 на залиха

Има на залиха

Конзолна шоља од серијата Synthesis,произведена од италијанскиот бренд Olympia, со отворени и заобленирабови Rimless технологија на испирање.

 

артикал: SYN1202R01 + C9SY01

шифра: 0906195 + 0906196

  • Боја: сјајно бела
  • Должина: 52 см
  • Ширина: 36 см
  • Висина: 28 см
  • Висина од подот: 42 см
  • Тежина: 18,5 Kg

Во цената е вклучен и слим софт капак со меко затворање.

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk