Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
15% попуст

Olympia

TREND Кафен умивалник

Шифра: 905426

17,810.00МКД 15,100.00МКД

2 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

Надграден мијалник од серијата Trend,произведен од италијанскиот бренд Olympia.

  • Во цената не е вклучен сифонот.

 

TRE42IN50007

Дополнителни информации

Димензии 50 × 38 cm

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk