Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
30% попуст

Olympia

TREND мијалник

Шифра: 906007

17,810.00МКД 12,500.00МКД

5 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

Керамички мијалник TRE42IN50001,произведен од италијанскиот бренд Olympia.

Инсталација: на плотна
Димензии: 50х38х14
Тежина: 9 кг
Бела, Мат бела, Црна, Мат црна, Кафена, Тиркизна, Сива.

Дополнителни информации

Тежина 9 kg
Димензии 50 × 38 × 14 cm

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk