Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
15% попуст

Olympia

TREND тиркизен умивалник

Шифра: 905428

17,810.00МКД 15,100.00МКД

1 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

надграден мијалник од серијата Trend,произведен од италијанскиот бренд Olympia.

  • Во цената не е вклучен сифонот.

 

 

TRE42IN50033

Дополнителни информации

Димензии 50 × 38 cm

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk