Мени

Liv fluidmaster

223108 RUBY Eco типка црна

Шифра: 1280129

5,900.00МКД

4 на залиха

Има на залиха

Типка за вградно казанче произведена од брендот LIV.

 

  • Состав: метал,плексиглас
  • Боја: црна,хром
  • За двојно плакнење
  • Предна контрола

© sanmarti.com.mk 2022 | Created by Altius.mk