Мени

15% попуст

Olympia

TREND црн мат умивалник

Шифра: 905430

17,810.00МКД 15,100.00МКД

2 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

Надграден керамички умивалник произведен од италијанскиот бренд  Olympia / TRE42IN50023.

Начин на одржување: потребно е производот да се одржува со неабризивни средства за одржување.

 

Дополнителни информации

Димензии 50 × 38 cm

© sanmarti.com.mk 2021 | Created by Altius.mk