Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
21% попуст

Grohe

2201700M Ек вентил

Шифра: 3000124

380.00МКД 300.00МКД

8 на залиха

Има на залиха

Ек вентил произведен од германскиот бренд Grohe.

  • шифра: 22017
  • состав:метал
  • сјајно елоксирана хромирана завршница
  • Дијаметар: 1/2″ x3/8″
  • гаранција: 5 години

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk