Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

Туш капа 12107

Шифра: 1040374

3,280.00МКД 2,952.00МКД

5 на залиха

Има на залиха

Туш капа кружна произведена од словенскиот бренд Herz-Unitas.

  • сјајно елоксирана хромирана завршница,долниот дел на капата е во бела боја
  • димензија: fi 227 mm
  • Гаранција: 6 години

© sanmarti.com.mk 2022 | Created by Altius.mk