Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

00089B Elite Висока чешма

Шифра: 906133

9,420.00МКД 8,478.00МКД

3 на залиха

Има на залиха

Висока чешма за надграден мијалник произведена од словенскиот бренд Herz Unitas /e12B

 

  • Боја: црна мат
  • Начин на одржување: препорачливо е производот да се одржува со неабризивни средства за одржување
  • Гаранција: 6 години

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk