Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

00091 Harmony чешма за мијалник комплет

Шифра: 1040234

7,960.00МКД 7,164.00МКД

4 на залиха

Има на залиха

Батерија за мијалник од серијата Harmony,произведена од словенскиот бренд Herz-Unitas.

  • Состав: метал
  • Сјајно елоксирана хромирана завршница.
  • Нето тежина: 2.85 кг
  • Начин на одржување: препорачливо е производот да се одржува со неабризивни средства за чистење.
  • Гаранција: 6 години

 

ш: 1040234

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk