Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

00359B тригер спреј

Шифра: 0908467

5,290.00МКД 4,761.00МКД

5 на залиха

Има на залиха

Хигиенски тригер спреј произведен од брендот Herz-Unitas.

  • Со вградно тело-мешач за топла и ладна вода
  • Завршница: црна мат
  • Гаранција: 5 години
  • Земја на производство: Словенија

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk