Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

00373B Elite чешма за када

Шифра: 905605

11,240.00МКД 10,116.00МКД

5 на залиха

Има на залиха

Чешма за када од серијата Elite,произведена од словенскиот бренд Herz-Unitas.

  • завршна боја: црна
  • се продава гола како што е прикажана на фотографија без црево,туш рачка
  • гаранција од производител: 6 години

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk