Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

12659 клизна шипка

Шифра: 0906259

2,680.00МКД 2,412.00МКД

15 на залиха

Има на залиха

Клизна шипка произведена од брендот Herz Unitas.

 

  • Материјал: метал инокс
  • сјајно елоксирана хромирана завршница
  • подеслива висина на држачот за туш рачка
  • Земја на производство: Словенија

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk