Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

16006 Сифон Клик-Клак

Шифра: 1040228

800.00МКД 720.00МКД

25 на залиха

Има на залиха

Сифон клик-клак произведен од словенскиот бренд Herz Unitas.

  • сјајно елоксиран горен дел

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk