Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

16207B украсен сифон за мијалник

Шифра: 0905372

4,270.00МКД 3,843.00МКД

9 на залиха

Има на залиха

Сифон за мијалник G 1 1/4 произведен од словенскиот бренд Herz-Unitas.

  • завршна боја: црна

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk