Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

16306 Украсен сифон

Шифра: 1040223

1,530.00МКД 1,377.00МКД

30 на залиха

Има на залиха

Украсен сифон за мијалник  G 1 1/4” .

  • изработен од материјал месинг
  • сјајно елоксирана хромирана завршница
  • гаранција: 6 години

шифра: 16306

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk