Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Remer

317S Лизгач-држач за туш слушалка

Шифра: 2190272

5,650.00МКД

4 на залиха

Има на залиха

Лизгач со држач за туш слушалка произведен од италијанскиот бренд Remer.

  • состав: метал
  • сјајно елоксирана хромирана завршница

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk