Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Grohe

40367DL1 Essentials држач за тоалет хартија

Шифра: 0907311

5,180.00МКД

5 на залиха

Има на залиха

Држач за тоалет хартија од серијата Essentials,произведен од брендот Grohe.

Има издржлива, лесна за нега завршна обработка на GROHE StarLight, која ќе изгледа чисто со години и е супер лесно за вклопување.

 

Боја: Brushed Warm Sunset (брусено топло зајдисонце)
• материјал: метал
• со капак
• скриено прицврстување
• GROHE Long-life финиш
• издржливост на тежина: макс. 5 kg

  • Земја на производсвто: Германија

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk