Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
20% попуст

Grohe

41216KFO Единечен држач за пешкир

Шифра: 0908558

2,980.00МКД 2,380.00МКД

20 на залиха

Има на залиха

Никогаш не било полесно да се создаде беспрекорен дизајн на бања – едноставно додајте една или повеќе прекрасни додатоци во фантомско црно издание од колекцијата додатоци GROHE Selection. Со скриено прицврстување, тенок, стилски облик и изработен од најдобрите материјали, држачот за пешкири GROHE Selection изгледа совршено во секоја модерна бања. Технологијата GROHE Long-Life финишот е издржлив и лесен за чистење.

  • Боја: црна мат
  • Состав: метал
  • скриено прицврстување
  • Земја на производство: Германија

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk