Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Remer

A10L Atmos висока чешма за мијалник

Шифра: 2190369

18,500.00МКД

3 на залиха

Има на залиха

Чешма за мијалник висока од серијата Atmos,произведена од италијанскиот бренд Remer.

 

  • сјајно елоксирана хромирана завршница
  • во цената е вклучен полусифон
  • гаранција: 5 години

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk