Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Ideal Standard

Around FS 180×85 самостојна када

Шифра: 0906381

132,550.00МКД

2 на залиха

Има на залиха

Самостојна асиметрична када со елегантен и софистициран дизајн, произведена од Ideal Standard.

модел:К8715

Состав: санитарен акрил.

Волумен: 230L

Произведена во Белгија

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk