Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
20% попуст

Grohe

23328000 BauEdge чешма за мијалник

Шифра: 23328000

5,800.00МКД 4,640.00МКД

30 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

SINGLE-LEVER BASIN MIXER 1/2″ S-SIZE

GROHE BauEdge колекцијата е дизајнирана да воспостави рамнотежа во вашата бања, како и да нуди одлични перформанси.

Детали за продуктот

  • инсталација со една дупка
  • керамички кертриџ GROHE Longlife 28 mm
  • GROHE StarLight хромиран завршен слој
  • GROHE EcoJoy перлатор на славина  5.7 l/min
  • систем за брза инсталација
  • пластичен сет за отпадоци 1 1/4
  • флексибилни црева за поврзување

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk