Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Olympia

CLEAR Биде конзолно црно мат

Шифра: 903414

11,890.00МКД

1 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

Конзолно биде од серијата Clear произведено од италијанскиот бренд Олимпија.

код: CLE220123

Боја: црна мат

Начин на одржување: препорачуваме редовно чистење со неабризивни средства за да се спречи појава на варовник.

Италијанскиот бренд Олимпија (Olympia) започна со производство на санитарни производи во 1979 година. Компанијата веднаш докажа дека одговара на светските трендови во моментот. Тимот на Олимпија придава посебно внимание на дизајнот за производството да добие висок и посебен стил. Серијата Clear со својот минималистички и софистициран изглед одговара на барањата на брендот Олимпија и совршено се вклопува во модерни бањи.

Дополнителни информации

Димензии 50 × 36 cm

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk