Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Remer

D20 Dream чешма за биде

Шифра: 2190307

5,630.00МКД

2 на залиха

Има на залиха

Чешма за биде од серијата Dream,произведена од италијанскиот бренд Remer.

  • сјајно елоксирана хромирана завршница
  • гаранција: 5 години

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk