Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Kolpa san

DONNA UD/ker +OD

Исчисти

Мек механизам за затварање на фиоки
За највисоко ниво на удобност, Donna овозможува меко и тивко затворање, кое истовремено ја обезбедува и практичната потреба во секој простор во бањата.

Простор за сè
Металните фиоки со меко затворање нудат дополнителни прилагодувања за сите ваши погодности за бања.

Посветени на функционалноста
Различни големини на фиоки со внимателно избран дизајн за дополнителна површина за складирање

Безвременска естетика
Непогрешлив стил на чисти, прави линии и вечна комбинација на црна и бела боја.

Црно-бела класика
Мебелот за бања на DONNA го следи традиционалниот стил на вечна комбинација на бои што совршено се прилагодува на секој модерен ентериер.

Детали
Мебел изработен од лакирани плочи од МДФ.

Мијалник

Полу-надграден керамички мијалник.

Дополнителни информации

Модел

, ,

Бои

, ,

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk