Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

00374 Elite туш батерија

Шифра: 374

9,630.00МКД 8,667.00МКД

2 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

Чешма за када од серијата Elite,произведена од брендот Herz Unitas.

  • Земја на потекло: Словенија
  • Гаранција: 6 години
  • во цената се вклучени силиконско црево,туш слушалка и држач за туш слушалка

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk