Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Galassia

ERGO дрвена маса

Шифра: 2400089

16,260.00МКД

1 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

ERGO 7138 маса од Ироко дрво, произведена од италијанскиот бренд Galassia. Внесува чувство на природа и спокојство во просторијата за бања.

* димензија: 38×38×76

* тежина: 10 kg

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk