Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Kolpa san

EVELIN – OUE 55, 65, 80

Исчисти

Мек механизам за затварање на фиоки
За највисоко ниво на удобност, Evelin овозможува меко и тивко затворање, кое истовремено ја обезбедува и практичната потреба во секој простор во бањата.

Се на свое место
Полиците, шкафовите и фиоките ќе се погрижат сè да биде точно таму каде што треба.

Достапен во три комбинации на бои
Мебелот Evelin е достапен во бела боја, во комбинација со сива и антрацит, и сива и дабова боја.

Детали
Мебел изработен од оплеменета иверка.  Керамички мијалник со дрвени фиоки со меко затворање и мат рачки.

 

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Бои

, ,

© sanmarti.com.mk 2024 | Created by Altius.mk