Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Olympia

HERA конзолна шоља

19,500.00МКД

6 на залиха

Има на залиха

Конзолна шоља од серијата Hera,произведена од брендот Turkuaz.

  • Иновативен дизајн
  • Вградена функција на биде
  • Rimless технологија на испирање
  • Soft Close,Ultra Slim тенок капак со механизам за меко затворање,
  • Quick Release капак кој лесно се отстранува за чистење

 

  • Скриена монтажа
  • Лесно прицврстување

Земја на производство: Туција

 

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk