Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
13% попуст

Olympia

PADDLE 42 Мијалник

Шифра: 904775

14,820.00МКД 12,890.00МКД

2 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

PAD4B42001

Кружен мијалник PADDLE 42
Инсталација: На плотна
Димензии: 45, 45, 15
Тежина: 9 кг
Боја на ќерамија: Бела, Мат бела, Црна, Мат црна, Кафена, Тиркизна, Сива.

 

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk