Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
13% попуст

Olympia

PADDLE 60 Мијалник

Шифра: 904776

15,870.00МКД 13,800.00МКД

4 на залиха

Има на залиха

Надграден мијалник од серијата PADDLE произведен од италијанскиот бренд Olypmia.

 

PAD4B60001

Дополнителни информации

Димензии 60 × 40 × 13 cm

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk