Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

SQ туш рачка 12040

Шифра: 905481

850.00МКД 765.00МКД

Има на залиха

Туш рачка од серија SQ, произведена од словенскиот бренд Unitas.

  • начин на одржување: препорачливо е производот да се одржува со неабризивни средства за одржување
  • Гаранција: 5 години

© sanmarti.com.mk 2022 | Created by Altius.mk