Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Grohe

Tempesta 27 799 001

Шифра: 901969

2,340.00МКД

18 на залиха

Има на залиха

Туш сет Темпеста 27 799 001,произведен од германскиот бренд Grohe кој се состои од 3 парчиња:

  • туш рачка со две функции на прскање
  • држач за туш
  • силиконско црево

 

© sanmarti.com.mk 2022 | Created by Altius.mk