Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
9% попуст

Olympia

CLEAR кафена конзолна ВЦ шоља

Шифра: 905424

20,380.00МКД 18,500.00МКД

1 на залиха (може да се нарача)

Има на залиха

Конзолна шоља произведена од италијанскиот бренд Olympia.

Начин на одржување: препорачливо е производот да се одржува со неабризивни средства за одржување.

 

CLE1202R07

Дополнителни информации

Димензии 50 × 36 cm

© sanmarti.com.mk 2023 | Created by Altius.mk