Мени

Grohe

38 505 SHO

Шифра: 3000003

3,265.00МКД

Има на залиха

Типка за вградно казанче од брендот Grohe – 38 505 SHO.

 

  • Отпорна на гребење и лесна за чистење благодарение на хроматскиот слој Grohe StarLight
  • Димензија: 130 x 172
  • Состав: ABS
  • Вертикална инсталација
  • Завршна боја: бела
  • Земја на потекло: Германија

© sanmarti.com.mk 2021 | Created by Altius.mk