Мени

Remer

913GV 20 топ сифон

Шифра: 2190134

1,500.00МКД

Нема на залиха

Топ сифон произведен од италијанскиор бренд Remer.

  • материјал:месинг
  • димензија: 20х20cm

© sanmarti.com.mk 2022 | Created by Altius.mk