Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0
10% попуст

Herz-unitas

Сет SQ 12464В

Шифра: 905373

5,220.00МКД 4,698.00МКД

35 на залиха

Има на залиха

Додаток за туш произведен од словенскиот бренд Unitas. Сетот вклучува клизна шипка ,туш рачка и силиконско црево.

  • Начин на одржување: препорачливо е производот да се одржува со неабризивни средства за одржување
  • Гаранција: 6 години

 

© sanmarti.com.mk 2022 | Created by Altius.mk