Мени

EnglishMacedonian
Корпа 0

Remer

Туш капа 357UF S

Шифра: 2190350

Исчисти

Tуш капа во форма на коцка,ултра тенка,произведена од италијанскиот бренд Remer.

 

  • универзален навој кој одговара на било кој бренд.
  • модел : 357UFS30
  • димензија: 30х30 см
  • состав: челик, не’рѓосувачки полиран
  • сјајно елоксирана завршница

 

 

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Модел

, , ,

© sanmarti.com.mk 2022 | Created by Altius.mk